Ons team

Kinesitherapie
Foto van Stephanie Vancamp Fiche therapeut
Stephanie Vancamp

 stephanie@veemarkt6.be

  • Zaakvoerder
  • Master revalidatiewetenschappen en kinesitherapie, afstudeerrichting musculoskeletale
  • Structurele osteopathie
  • Dry needling
Foto van Lisa Delvou Fiche therapeut
Lisa Delvou

 lisa@veemarkt6.be

  • Master revalidatiewetenschappen en kinesitherapie, afstudeerrichting musculoskeletale
  • Structurele osteopathie
  • Dry needling
  • Sport taping
Foto Lisa Berghmans Fiche therapeut
Lisa Berghmans

 lisab@veemarkt6.be

  • Master revaliatiewetenschappen en kinesitherapie, afstudeerrichting neurologie
  • Master musculoskeletale
  • Manuele therapie
  • Sport taping
  • Dry needling
Foto Christophe Ceux Fiche therapeut
Christophe Ceux

 christophe@veemarkt6.be

  • Master revalidatiewetenschappen en kinesitherapie, afstudeerrichting sport
  • Sport taping
  • Dry needling
Foto Lieze Frederickx Fiche therapeut
Lieze Frederickx

 lieze@veemarkt6.be

  • Master revalidatiewetenschappen en kinesitherapie, afstudeerrichting sport
  • Manuele therapie i.o.
  • Dry needling i.o.
Foto Wout Fiche therapeut
Wout Swillen

 wout@veemarkt6.be

  • Master revalidatiewetenschappen en kinesitherapie, afstudeerrichting sport
  • Sport taping
Sportkinesitherapie
Foto Matthias Didden Fiche therapeut
Matthias Didden

 matthias@veemarkt6.be

  • Master in de revalidatiewetenschappen en kinesitherapie, afstudeerrichting musculoskeletale aandoeningen optie sportkinesitherapie
  • Dry Needling
  • Neurostructurele Integratie Techniek (NST)
  • Taping
  • Kinesitherapeut A-kern KRC Genk
  • Sport Performance Training & Coaching
Osteopathische behandeling
Foto Anneleen Princen Fiche therapeut
Anneleen Princen

 anneleen@veemarkt6.be

  • Master revalidatiewetenschappen en kinesitherapie, afstudeerrichting musculoskeletale
  • Structurele osteopathie
  • Viscerale en craniosacrale osteopathie
  • Dry needling i.o.
Hart en longen
Foto Emma Knevels Fiche therapeut
Emma Knevels

 emma@veemarkt6.be

  • Master revalidatiewetenschappen en kinesitherapie, afstudeerrichting inwendige revalidatie
  • Obesitasrevalidatie
Neurologie
Foto Lisa Berghmans Fiche therapeut
Lisa Berghmans

 lisab@veemarkt6.be

  • Master revaliatiewetenschappen en kinesitherapie, afstudeerrichting neurologie
  • Master musculoskeletale
  • Manuele therapie