Ons team

Kinesitherapie
Foto van Stephanie Vancamp
Stephanie Vancamp

 stephanie@veemarkt6.be

  • Zaakvoerder
  • Master revalidatiewetenschappen en kinesitherapie, afstudeerrichting musculoskeletale
  • Structurele osteopathie
  • Dry needling
Foto van Lisa Delvou
Lisa Delvou

 lisa@veemarkt6.be

  • Master revalidatiewetenschappen en kinesitherapie, afstudeerrichting musculoskeletale
  • Structurele osteopathie i.o.
  • Dry needling
Foto Lisa Berghmans
Lisa Berghmans

 lisab@veemarkt6.be

  • Master revaliatiewetenschappen en kinesitherapie, afstudeerrichting neurologie
  • Master musculoskeletale
Sportkinesitherapie
Foto Matthias Didden
Matthias Didden

 matthias@veemarkt6.be

  • Master in de revalidatiewetenschappen en kinesitherapie, afstudeerrichting musculoskeletale aandoeningen optie sportkinesitherapie
  • Dry Needling
  • Neurostructurele Integratie Techniek (NST)
  • Taping
  • Kinesitherapeut A-kern KRC Genk
  • Sport Performance Training & Coaching
Osteopathische behandeling
Foto Anneleen Princen
Anneleen Princen

 anneleen@veemarkt6.be

  • Master revalidatiewetenschappen en kinesitherapie, afstudeerrichting musculoskeletale
  • Structurele osteopathie
  • Viscerale en craniosacrale osteopathie i.o.
Hart en longen
Foto Lore Jennes
Lore Jennes

 lore@veemarkt6.be

  • Master revalidatiewetenschappen en kinesitherapie, afstudeerrichting musculosketale en inwendige revalidatie
  • Manuele therapie
Neurologie
Foto Lisa Berghmans
Lisa Berghmans

 lisab@veemarkt6.be

  • Master revaliatiewetenschappen en kinesitherapie, afstudeerrichting neurologie
  • Master musculoskeletale
Psychomotorische therapie
Foto van Anke Arkesteyn
Anke Arkesteyn

 anke@veemarkt6.be

  • Master revaliatiewetenschappen en kinesitherapie, afstudeerrichting neurologie
  • Master geestelijke gezondheidszorg en psychomotoriek
Personal training
Foto van Stijn Coeckelberghs
Stijn Coeckelberghs

 stijn@veemarkt6.be

  • Personal trainer
  • Bachelor lichamelijke opvoeding en bewegingsrecreatie. Specialisatie fitness.